Напрямки діяльності

ukraine military допомога військвим

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Сьогодні вся нація згуртувалася у боротьбі за життя та свободу України.  Останніми роками наша армія народилася вдруге, і  слова “Захисник Вітчизни” сповнилися для кожного з нас справжнім, ненадуманим сенсом. Та хоча сьогодні наші Захисники мають кращу зброю та устаткування, ніж 8 років тому, українське військо має постійні потреби. 

Благодійний фонд “Лайфстайлкемпер Юкрейн” допомагає забезпечити військових ЗСУ та територіальної оборони медикаментами, аптечками, термобілизною, військовим спорядженням, одягом, взуттям та іншими корисними речами, по які до нас звертаються військові підрозділи. 

переселенці з України

ДОПОМОГА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Війна – це велика загроза самому фундаменту нашої нації. Із перших днів жінки та діти опинилися у великій небезпеці. Вони є найвразливішою частиною нації. Не злічити, скільки злочинів проти жінок та дітей вчинив ворог України. І йдеться не лише про прямі жертви російської агресії – тисячі жінок із дітьми змушені були полишити домівки та вирушити у більш безпечні місця без грошей, одягу, документів та найпотрібніших речей… У не менш скрутному становищі опинилися і люди похилого віку, яким важче пересуватися та пристосовуватися до страшних умов війни. 

У мирному житті ми дбаємо про своїх жінок, дітей та батьків, пильнуємо їх понад усе. Та сьогодні настав час піклуватися про найрідніших усім світом!

Ми дбаємо про те, щоб люди, які опинилися у скрутному становищі через військову агресію росії, мали найнеобхідніше – їжу, одяг, предмети догляду за дітьми, засоби гігієни, побутові речі. 

переселенці з України
sick children

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ВАДАМИ РОЗВИТКУ

Частиною діяльності фонду є гуманітарна допомога загальноосвітній школі для дітей з вадами розумового розвитку.

У цій установі навчаються та виховуються діти з інвалідністю, розладами аутичного спектру, діти з синдромом Дауна, з вадами розумового розвитку. В установі працюють дефектологи, логопеди, корекційні педагоги.

Метою нашого фонду є турбота про вихованців закладу та надання гуманітарної допомоги у формі дидактичних матеріалів, освітнього приладдя, спеціальних іграшок, одягу, їжі тощо.

допомога тваринам

ДОПОМОГА ТВАРИНАМ

Через війну тисячі чотириногих друзів залишились без домівок чи господарів, без їжи чи медичної допомоги. Ще вчора песики та котики займали чільне місце за обіднім столом, поруч із людьми, яких вони щиро кохають, отримували найбільш ласі смаколики, а сьогодні доля викинула їх на вулицю, у холод та невідомість. Страшна ситуація склалась і у притулках для тварин, евакуювати які фактично неможливо через неможливість розміщення такої кількості тварин. Звірі помирають від голоду та хвороб, а люди, які самовіддано лишилися з ними, божеволіють від розпачу та горя. 

У мирний час собаки, кішки, кролики та інші улюбленці завжди поруч із нами; вони розраджують та дарують свою любов. І сьогодні ми маємо завдячити чотириногим, залишаючись гідними звання «людина» навіть у складній ситуації. 

Ми допомагаємо кормами та ліками притулкам, евакуйованим тваринам, зооволонтерам.

допомога тваринам

ФОТОЗВІТ

КОНТАКТИ

Якщо Ви хочете запропонувати допомогу чи потребуєте її, зв'яжіться із нами!

info@lscgroup.eu